0
интернет магазин брендовой обуви
0800 21-00-99
Бесплатно по всей Украине
Товаров: 0
0 Сумма 0 грн.

Киев, ул. И. Огиенко 15а, магазин «Kedoff.net», 2 этаж. Тел. +38 (098) 552-52-43

Киев, Проспект Победы 15, магазин «Kedoff.net». Тел. +38 (067) 839-77-49

Ликвидация последних пар
BAIT x Saucony Shadow Original “Cruel World 2″

Дата публикации: 22 марта 2014 18:44

Kedoff.Net
BAIT x Saucony Shadow Original “Cruel World 2″

    Тривожні події у різних кучточках світу, міжнародні та внутрішньодержавниі конфлікти, непорозуміння та загальний ріст насильства на планеті, очевидно, не байдужі компанії з,колись теж неспокійного, північноамериканського штату Пенсильванія. Як ви зрозуміли мова йде про компанію Saucony, а саме про її черговий реліз.

     Після нашого першого погляду на BAIT x Saucony Shadow Original “Cruel World 2,”, ми б хотіли роздивитися їх детальніше. Друга по рахунку модель із серії “Cruel World” від BAIT і Saucony, виготовлена повністю із  vegan матеріалів, включаючи коноплю, веганську замшу, полотно і пробку.

“Cruel World 2" вийде в класичному кольоровому поєднанні чорного, червоного і білого колорів. Проте зроблено все це в природніх тонах у відповідності з ненасильницькою конструкцією взуття. Також відомо, і можливо це найкраща частина, що всі доходи від продіжв цих BAIT x Saucony Shadow Original “Cruel World 2″ підуть на допомогу Cancer Society (онкологічного товариства).

Тож нехай головна цінність, яка у нас є - життя, буде сповнена миром, добротою та бажанням кожного з нас зробити цей Світ краще і гармонійніше !!!!.........а  з цим і хорошим взуттям, яке люб'язно вам запропонує наш інтернет- магазин Kedoff.net . Peace/

  • Бесплатная доставка
    по Украине от 1500 гривен
  • Доставка до двери
    по всей Украине
  • Возврат
    в течении 14 дней

KEDOFF.NET